Yönetim Kurulu

Nebi İZSİZ

Yönetim Kurulu Başkanı

1980 Yılında Van’da doğdu. Eğitimine Van’da başlayan İzsiz ilk ve orta öğrenim ardından Van Teknik Lisesinde eğitimine devam etti. Eğitim alırken ticarete de atılan İzsiz ilk şirketini 2001 yılında kurdu. Üniversite hayatına Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde devam eden İzsiz, aynı zaman da imalat sektöründe faaliyet gösteren işlerinin yanı sıra kamu kuruluşlarının alt yapı hizmetlerini de üstlendi. 2004 yılında Avrupa Birliği kalkınma fonu tarafından Doğu Anadolu Bölgesi Kalkınma Projesi çerçevesinde yer aldı. Elektrik Trafo Panelleri üzerine yapmış olduğu projeyle dereceye girdi ve kurmuş olduğu İzler Pano adında ki şirketle iş kariyerini genişletti. Nebi İzsiz 2005’den itibaren İZYAP İNŞAAT A.Ş. İle inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir ve halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün de eğitimine devam etmektedir. İstanbul Ticaret Odası 19.Dönem meclis üyesi olan İzsiz ‘e hayatını ve sektör de ki başarısının sırrı sorulduğun da ‘’ Başarının sırrı Huzur ve Vicdan rahatlığıyla uyuyabilmektir ‘’ olarak özetlemiştir.

Hikmet İZSİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1985 Yılı Van’ da doğan Hikmet İZSİZ, evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimini Bilgisayar Programcılığı üzerine okur iken, ailesi ve ileride kuracakları aile şirketleri için gösterdiği çaba ve özverili çalışma sebebi ile yarım bırakmak zorunda kalıp, Açıköğretim de eğitim hayatına devam etmektedir. 2008 yılı itibari ile sektörde faaliyet göstermeye başlayan İzsiz, 2010 yılın da kurdukları aile şirketlerin de İZ YAP İNŞAAT ile tecrübeleri ile yükselen bir ivme kazanmaya başlamıştır. Ayrıca farklı alanlarda aktif olmayı seven İzsiz, sinema sektöründe oyunculuk da yapmıştır. Sektör ile ilgili değişmeyen fikrinin ‘’ Önce İnsan ‘’ olduğunu söylemiştir.

IMG_3683

Ramazan İZSİZ

Yönetim Kurlu Üyesi

 

1990 Yılın da Van’ın Çatak ilçesinde doğan Ramazan İZSİZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.Yüzüncü Yıl Üniversitesi bilgisayar programı mezunu ve Anadolu Üniversitesi işletme mezunu olan  İZSİZ; yüksek lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi Sosyal bilimler fakültesinden devam etmektedir.Yabancı yatırımcıları ve uluslarası ilişkileri sebebiyle Yabancı dil eğitimine önem veren  İZSİZ Sektörde kazandığı bir çok deneyimle müşteri politikasını geliştirmektedir. Sektör de pazarlama konusun da farklı firmalarla da kazanmış olduğu tecrübe ile şuan yapmış oldukları projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.Satış politikasındaki ‘’Tek kilit noktanın müşteriye kaliteli hizmet sunarak güven inşa edebilmek’’ olduğunu söylemiştir.

Nuran İZSİZ

NURAN İZSİZ

Finans Müdürü

 

1994 yılında Van’da doğan Nuran İZSİZ, Van’da yarılamış olduğu eğitim hayatını açıköğretimden devam ettirmektedir. 2010 yılından beri, sektörde faaliyet gösteren İZSİZ, çalıştığı birçok şirket sayesinde kazanmış olduğu tecrübeleri ile Bankacılık ve Finansal olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Sektör ile ilgili açıklamasında en önemli olgunun ” Emek ” olduğunu söylemiştir.

2005 Yılından Beri Yeni Bir Yaşam İnşa Ediyoruz