Who am I? Hakkımızda

Hakkımızda kurumsal

İZYAP inşaat A.Ş.  2005 yılından günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. İZYAP özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla İZYAP İnşaat A.Ş., pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci İZYAP İnşaat A.Ş.’in değişmez ilkeleri arasında.Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önem veriyoruz. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz.
 
0
Hayata Geçen Proje
0
Yeni Proje
0
Mutlu Aileler
0
İzyap Ailesi


VİZYONUMUZ

Bölgemiz de yaptığımız profesyonel analizler ile beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, uygun projeler ile hayata geçirmektir. Gelişmekte olan teknojiyi sıkı takip ederek gelecekte yapacağımız projelerimize uyarlamak geçmişten geleceğe yarının büyüklerine İZ bırakan konutlar bırakmaktır. Güven Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak. Kalite Her İZYAP inşaat projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. İZYAP standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. Mükemmellik İZYAP bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir.

 


MİSYONUMUZ

Geleceğe giden yolda; tecrübelerimizden güç ve ders alarak, kültürel değerlerimize bağlı, insani değerlere sahip çıkarak başarıya gideceğimize inanıyoruz. İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren İZYAP ‘nin misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

 

2005 Yılından Beri Yeni Bir Yaşam İnşa Ediyoruz

HEDEFLERİMİZ

Ana hedefi  ürettiği projeler de kullanıcısına kazanç ve konfor sağlamak, kalite standartlarında birinci sırada yer almak, insan odaklı projelerde İZ bırakmak. “Sıfır Hata” politikası İZYAP için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir. Uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her daim en iyisini, en gelişmiş teknolojiyi size ve sevdiklerinize sunarak huzurlu ‘’ yeni bir yaşam ‘’ alanları üretmektir.

 

YÖNETİM KURULU

NEBİ İZSİZ


Yönetim Kurulu Başkanı

1980 Yılında Van’da doğdu. Eğitimine Van’da başlayan İzsiz ilk ve orta öğrenim ardından Van Teknik Lisesinde eğitimine devam etti. Eğitim alırken ticarete de atılan İzsiz ilk şirketini 2001 yılında kurdu. Üniversite hayatına Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde devam eden İzsiz, aynı zaman da imalat sektöründe faaliyet gösteren işlerinin yanı sıra kamu kuruluşlarının alt yapı hizmetlerini de üstlendi. 2004 yılında Avrupa Birliği kalkınma fonu tarafından Doğu Anadolu Bölgesi Kalkınma Projesi çerçevesinde yer aldı. Elektrik Trafo Panelleri üzerine yapmış olduğu projeyle dereceye girdi ve kurmuş olduğu İzler Pano adında ki şirketle iş kariyerini genişletti. Nebi İzsiz 2005’den itibaren İZYAP İNŞAAT A.Ş. İle inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir ve halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün de eğitimine devam etmektedir. İstanbul Ticaret Odası 19.Dönem meclis üyesi olan İzsiz ‘e hayatını ve sektör de ki başarısının sırrı sorulduğun da ‘’ Başarının sırrı Huzur ve Vicdan rahatlığıyla uyuyabilmektir ‘’ olarak özetlemiştir.

 

HİKMET İZSİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1985 Yılı Van’ da doğan Hikmet İZSİZ, evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimini Bilgisayar Programcılığı üzerine okur iken, ailesi ve ileride kuracakları aile şirketleri için gösterdiği çaba ve özverili çalışma sebebi ile yarım bırakmak zorunda kalıp, Açıköğretim de eğitim hayatına devam etmektedir. 2008 yılı itibari ile sektörde faaliyet göstermeye başlayan İzsiz, 2010 yılın da kurdukları aile şirketlerin de İZ YAP İNŞAAT ile tecrübeleri ile yükselen bir ivme kazanmaya başlamıştır. Ayrıca farklı alanlarda aktif olmayı seven İzsiz, sinema sektöründe oyunculuk da yapmıştır. Sektör ile ilgili değişmeyen fikrinin ‘’ Önce İnsan ‘’ olduğunu söylemiştir.

RAMAZAN İZSİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1990 Yılın da Van’ın Çatak ilçesinde doğan Ramazan İZSİZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.Yüzüncü Yıl Üniversitesi bilgisayar programı mezunu ve Anadolu Üniversitesi işletme mezunu olan  İZSİZ; yüksek lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi Sosyal bilimler fakültesinden devam etmektedir.Yabancı yatırımcıları ve uluslarası ilişkileri sebebiyle Yabancı dil eğitimine önem veren  İZSİZ Sektörde kazandığı bir çok deneyimle müşteri politikasını geliştirmektedir. Sektör de pazarlama konusun da farklı firmalarla da kazanmış olduğu tecrübe ile şuan yapmış oldukları projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.Satış politikasındaki ‘’Tek kilit noktanın müşteriye kaliteli hizmet sunarak güven inşa edebilmek’’ olduğunu söylemiştir.

NURAN İZSİZ

Finans Müdürü

1994 yılında Van’da doğan Nuran İZSİZ, Van’da yarılamış olduğu eğitim hayatını açıköğretimden devam ettirmektedir. 2010 yılından beri, sektörde faaliyet gösteren İZSİZ, çalıştığı birçok şirket sayesinde kazanmış olduğu tecrübeleri ile Bankacılık ve Finansal olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Sektör ile ilgili açıklamasında en önemli olgunun ” Emek ” olduğunu söylemiştir.

Close Zoom
Devre Dışı Bırakılmıştır